Stinken doe je maar thuis!

Stinken doe je maar thuis!Vergeten je deodorant op te doen? Dan heb je in Honolulu (Hawaï) een groot probleem. Stinken doe je maar thuis, of liever helemaal niet. De gemeenteraad van de hoofdstad is in ieder geval helemaal klaar met meurende mensen. En wat doe je dan? Juistem, je maakt het strafbaar. Voortaan riskeer je in Honolulu een boete of zelfs een gevangenisstraf als je onfris ruikt. De boete kan oplopen tot 500 euro en de gevangenisstraf kan oplopen tot zes (!) maanden. Maar dat is natuurlijk alleen voor de écht vieze mensen. Handige tip: Hou voortaan altijd een busje deodorant op zak, want de tempratuur op Hawaï ligt in de zomer vaak boven de 30 graden. En geef je hond een goede wasbeurt voordat je hem uitlaat, want als die stinkt, ben je ook de pineut.

Dit artikel is geplaatst in JE MAG OOK NIKS MEER met de volgende tags , , .

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

1 reactie

  1. hrv

    stank of niet lekker kan geen argument zijn. Het is namelijk geheel op opinie gericht. Dus wat nou al mensen de geur van gieren waderen en andere niet. Moet dat dan strafbaar zijn. Gestoord dit soort wetgevingen. Geur is nooit een argument!