Chantal Janzen lijkt blij met bescheiden AVRO-salaris

Chantal Janzen lijkt blij met bescheiden AVRO-salarisZe komt niet voor op de openbare grootverdienlijstjes en dat is best een beetje merkwaardig. Chantal Janzen is de nieuwe Paul de Leeuw, maar haar AVRO-salaris is bescheiden vergeleken bij de koninklijke gage van de VARA-entertainer. Haar precieze inkomen kennen we niet, maar het is zeker niet hoger dan de Balkenende-norm (180.000 euro). De AVRO meldt in het jaarverslag over 2008 dat niet een van de bijna 250 AVR0-medewerkers meer verdiend dan de premier. De Limburgse blondine, die vorige week tot 2011 heeft bijgetekend bij de AVRO, lijkt domweg gelukkig met haar publiek betaalde salaris. Ze was al uiterst charmant, maar dit maakt haar bijkans onweerstaanbaar. Graaimeter sprak haar eens in het Scheveningse Circustheater en toen leek ze zich niet te bekommeren om geld. Het gezweef in de Tarzan-touwen was goed voor de roem, maar slecht voor de poen, gaf ze zelf toe. ‘Van musicals word je niet rijk,’ lachte ze bijna betrapt. Ook materieel is ze een gemiddelde Nederlander.

Ze bezat – voor ze ging samenwonen met haar huidige vriend – een huis in de Amsterdamse Lomanstraat dat ze te koop aanbood voor 675.000 euro. Geen miljoenengedoe, kortom, maar loon naar werken. Chantal Janzen is een loyale medewerker die niet meteen ingaat op gelonk van commerciële opportunisten. Uitzonderlijk. Waar voetballers symbolen zijn geworden van het flitskapitalisme, behoudt Chantal haar geduld. Onderzoek wijst uit dat dieselen en investeren uiteindelijk meer welvaart oplevert dan het hijgerige hit and run van de sportego’s. Graaimeter is benieuwd hoe lang ze het volhoudt. Eén nieuwe baas en je zit zo weer op de bank. Of nog vernederender: haar plaats wordt ingenomen door een meid die goed kan hockeyen.

Dit artikel is geplaatst in Entertainment met de volgende tags , , , .

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

1 reactie

  1. Dom Blontje

    “De AVRO meldt in het jaarverslag over 2008 dat niet een van de bijna 250 AVR0-medewerkers meer verdiend dan de premier.”
    “Verdiend”? Uche, uche, uche. Mocht de stagiaire weer eens een stukje typen?